Council Members

Name                                     Start Date                End Date

Richard Wendel                 01/01/2016             12/31/2019
Jamie Duart                        01/01/2016             12/31/2019
Josh Holthaus                    01/01/2018             12/31/2021
Jacki Michael                     01/01/2014             12/31/2021
Mike Smith                         12/11/2016              12/31/2019