City Council Members

Name                                     Start Date                End Date

Jeff Bendull                         1/1/2020               12/31/2023
Shelly Lala                          1/1/2020                12/31/2023
Josh Holthaus                     1/1/2018                12/31/2021
Jacki Michael                      1/1/2014                12/31/2021
Don Westendorf                 1/1/2020                12/31/2023